Úvodní strana

Naši partneři:

givt.cz

kostel sv. Jiljí v Brně-Líšni
Farnost Líšeň

Salesiáni Dona Boska

SaSM Brno-Líšeň

ÚMČ Brno-Líšeň
Adventní koncert nadace -
za finanční podpory MČ Brno-Líšeň

Statikum s.r.o.

button techsoup.cz

Jak darovat?

Podpořte nás prostřednictvím GIVT

Od 10. dubna 2015 je Nadace pro radost přijata mezi neziskové organizace na GIVT.cz. Nakupujte přes GIVT.cz třeba na zoot.cz, kasa.cz, damejidlo.cz a mnoho dalších a část z vaší útraty půjde na stavbu nového kostela Seslání Ducha Svatého.
A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc!


Chcete-li věnovat dar na dílo sv. Jana Boska v Líšni - na stavbu Salesiánského střediska mládeže s kostelem Ducha Svatého, máte tyto možnosti:

  1. Poštovní poukázkou - na požádání Vám ji zašleme. Potvrzení o přijetí daru posíláme následně všem automaticky.
  2. Bankovním převodem na č.ú. 2028748319/0800, VS 23. Prosím, uveďte do zprávy pro příjemce svoje jméno a adresu, abychom Vám mohli poslat potvrzení pro daňový odečet (banka nám Vaši adresu nesdělí).
  3. V hotovosti do pokladny nadace v kanceláři na adrese Horníkova 34a, 628 00 Brno - Líšeň v pracovní dny, nejlépe po domluvě na tel.: 544 212 294 nebo mobil: 732 981 261, Helena Kohoutková.

Pokud chcete u většího daru uzavřít darovací smlouvu, můžete si dopředu přečíst její znění (ke stažení níže). Na požádání s Vámi rádi darovací smlouvu uzavřeme, stačí nás kontaktovat telefonicky nebo na e-mail (kontakty - Helena Kohoutková).

Děkujeme za každý Váš dar. I zdánlivě malé dary mají velkou hodnotu, když je jich velký počet. Tedy spojením malých sil, vzniká velké dílo, na kterém máte podíl. Děkujeme, že Vám není lhostejná nejkřehčí část naší společnosti.
Za všechny dárce je sloužena mše svatá vždy první neděli v měsíci v tělocvičně Salesiánského střediska mládeže.


Salesiánské středisko mládeže
Valid HTML 4.01 | CSS 2.0